Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (18/10)

Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (18/10)

Δείτε τα αποτελέσματα στο ημίχρονο των αγώνων στους ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-1
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 0-1
ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Οφρυνίου 0-0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-0
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-0
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής 0-1
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης 1-0

2ος όμιλος
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς 2-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός 1-0
Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-2
Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών 2-0
Νέα Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας αναβλ.
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-1
ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1
ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου 0-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Μετέωρα 0-0
ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου 2-0
ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα αναβλ.
Ρεπό: Κοζάνη

4ος όμιλος
ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός 0-0
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου 0-0
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού 0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου 0-0
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

5ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Παναγρινιακός – Κέρκυρα 5-1 τελικό
Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας 1-2
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης 0-2
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 0-1
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 1-1
ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού 0-0

6ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Πανιώνιος – Πανναξιακός 4-1 τελικό
Χαραυγιακός – ΑΕ Μυκόνου 2-1 τελικό
Αήττητος Σπάτων – Φωστήρας 0-0
ΓΣ Μαρκό – ΑΕ Μοσχάτου 0-0
Εθνικός – ΓΣ Ηλιούπολης 0-0
Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος
Μολαϊκός – Ναύπλιο 2017 0-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άρης Σκάλας 0-1
ΑΕ Κηφισιάς – ΑΕ Ερμιονίδας 2-0
Κορωνίδα Κοιλάδας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0-1
Ερμής Μελιγούς – ΠΑΟ Ρουφ 1-0
Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός 1-0
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος
ΑΟ Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας 1-2 τελικό
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας 2-2 τελικό
Ακράτητος – Πανελευσινιακός 0-3
ΑΠΕ Μικρασιατική– Αετός Λουτρών 1-2
Αστέρας Βάρης – ΑΟ Καραβάς 2-0
ΑΠΟ Κερατσίνι –Πυθαγόρας (19/10, 12:00)

9ος όμιλος
ΑΟ Τσιλιβή – Πάμισος Μεσσήνης 0-1 τελικό
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος 0-1 τελικό
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος 0-1
Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου 0-0
ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός 0-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αίας Γαστούνης αναβλ.
Ρεπό: Θύελλα Πατρών

10ος όμιλος (1η…

Διαβάστε περισσότερα στην πηγή: onsports.gr

Ειδήσεις & Νέα από την Ελλάδα και όλον τον κόσμο | ediseis-news

 

Ειδήσεις & Νέα από την Ελλάδα & όλον τον κόσμο,

Ακολουθήστε: